У Миколаївській початковій школі відбулися батьківські збори для родичів майбутніх першокласників. У той час, коли малята займалися із своїми майбутніми учителями Сторонською С. І., Плішило О. В., Лазарчук І. П., - тренер НУШ у Миколаївському районі п. Оксана Стасів ознайомила дорослих із основними положеннями нової української школи.
ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ ДЛЯ БАТЬКІВ?
Один з принципів Нової української школи – партнерство, у тому числі між школою та батьками. Батьки можуть створювати свої органи громадського самоврядування, а отже – впливати на освітній та виховний процеси.
Відтепер батькам легше контролювати фінанси школи. Усі навчальні заклади, які отримують публічні кошти (це, наприклад, бюджетні кошти та благодійні внески), зобов’язані оприлюднювати свій кошторис та інформацію про витрати. І батьки тепер можуть здійснювати перерахування благодійних внесків цілеспрямовано на школу, а не збирати готівкові кошти, які дуже складно обліковувати.
Присутні на батьківських зборах переглянули презентацію, відеоматеріали, отримали інформаційні буклети. Прийшли до висновку, що співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителів, учнів, адміністрацій та батьків – наріжний камінь, який допоможе досягти успіху. Адже тільки так можливо втілити головну мету: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя.
І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.
|